Bzura coraz bliżej

Parę kadrów z trailera filmowego jaki jest obecnie przygotowywany by zachęcić do prac naszych przyjaciół Czechów i wszystkich miłośników historii września oraz jeszcze bardziej zmotywować wlocza do jeszcze bardziej wytężonej walki o nasze dobra historyczne i pamięć bohaterów.

Postępy z prac:

1. Mapa zrobiona w 70% (Bzura nie chce łatwo prowadzic sie pod górę…). Do pokonania jest aż 30 metrowa różnica wzniesień i  trzeba się zdrowo nagimnastykować przy budowie kanału wprowadzając nawet śluzy….

2. Jednostki niezbędne do rekonstrukcji są na 70% .

Planowane zakończenie I fazy grywalnej  bitwy w maju tego roku. Szykuje się naprawdę epickie wydarzenie. Wszystko jednak rozstrzygnie się  22.03 na spotkaniu z Czachami i byłymi

twórcami moda o 18.00 na naszym TSie. Trzymajcie kciuki i wesprzyjcie swoją obecnością negocjacje.  Tymczasem podziwiajmy piękno planowanych wycinków bitwy. Jak novee znajdzie czas i pomoże

filmik powinienbyć za 2 tygodnie jużz udźwiękowieniem (ma powalać na kolana więc troche trzeba się przyłożyć). Już teraz sceny szarży kawalerii na czmychających Niemców  i polskie lotnictwo walczące na głową  naprawdę zniewala….

Generalnie w planie zrobienie filmu dokumentalnego o bitwie w oparciu o możliwości ARMA2 by zareklamować nasze możliwości instytucjom które były by potencjalnie zaiteresowane nasza pracą.

Przeniesienie tego w niedalekiej przyszłości na ARMA3 będzie zwalać z nóg…

Bzura2Bzura3Bzura4

Bzura26Bzura5Bzura25

Bzura5Bzura23Bzura6

Bzura24Bzura7Bzura8

Bzura9 Bzura22Bzura20

Bzura10Bzura17Bzura16

Bzura18Bzura15Bzura21

Bzura14Bzura12Bzura19

 

vickers_ejwvickers_ejw_2hotchkiss_h35hotchkiss_h35_upvickers_mk_e_dw_up2