KREW W PIASKU – Gniew Eufratu – Prolog cz.1

KREW W PIASKU – Gniew Eufratu – Prolog cz.1


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

CZWARTEK 15.02 .2017 19.30

 

OTOCZKA HISTORYCZNA MISJI :

Wstępna faza likwidacji Państwa Islamskiego przez siły kolacji USA, RF oraz SDF złożone z Kurdów, Arabów, Jazydów, Syryjczyków. 4 MIESIĘCZNA BITWA O AL-RAQQA się rozpoczyna. W akcje zaangażowane są liczne oddziały ochotników z różnych krajów w tym nasz słynny GNIEW EUFRATU.  Listopad 2016 to okres ciężkich walk o okoliczne miejscowości by zbliżyć się do stolicy kalifatu. Siejący postrach wsród ISSIS oddział ARCHERA wzywany jest do akcji w najtrudniejszych momentach walki i beznadziejnych sytuacjach.

SYTUACJA:

W miejscowości Sharpur amerykańska placówka chroniąca 2 rafinerie  zostaje nagle zaatakowana i odcięta. Oddziały kalifatu zrobią wszystko, by przejąć i utrzymać w swoich rękach nowe rafinerie na tym terenie ,gdyż z nielegalnej sprzedaży  paliwa do Turcji mogą finansować swoje ofensywy i przemycać też stąd nielegalnie nabytą broń.  Posiłki, które pierwsze spróbowały przedrzeć się z zapasami amunicji do bazy nie tylko poniosły ciężkie straty ,ale finalnie same znalazły się w okrążeniu.   Jedyną nadzieją na  szybką odsiecz i uratowanie rafinerii jest stacjonujący w pobliżu  polski oddział ochotników z GNIEWU EUFRATU.

SIŁY:

KOALICJA:

Amerykanie okrążeni w bazie.  10 os0b0wa jednostka specjalna GNIEW EUFRATU posiadająca w dyspozycji 1X TUMAK z UKM

ISIS:
Liczna piechota z RPG,KM, IEDki i snajperzy w mieście.

ZADANIA:

  1. Zlikwidować odziały ISSIS w przejętych 2 rafineriach
  2. Udzielić pomocy medycznej oddziałowi amerykanów, którzy po drodze wpadli w zasadzkę i nie przebili się do posterunku.
  3. Oczyścić „drogę życia” przez miasto by umożliwić ewakuację rannych i dostarczenie zapasów (zaznaczona na mapie).
  4.  Wesprzyj obronę posterunku i odpieraj ewentualne kontrataki wraz z amerykanami do pełnej anihilacji terrorystów.