EGRH – Europejska Noc Muzeów z Veteranami

Cóż….

Oceńcie sami to gdańskie najnowsze i największe w Polsce muzeum  (jedne z największych w Europie) za prawie 0,5mld zł o powierzchni 5 tyś m2 (4 godziny zwiedzania i to biegiem!) zdolne pomieścić jednorazowo prawie 1 tyś zwiedzających.

Zapraszam tylko u nas na bezpłatne zwiedzanie!

Pozdrawiam wszystkich z kolejki z którymi mogłem porozmawiać o przyszłości i uatrakcyjnieniu przekazu muzealnictwa w Polsce , które ujęliśmy w naszym filmie!

Podziękowania:

Dla ekipy EGRH – Veterani za wsparcie, wspaniałe wizytówki, grafiki i rendery Gnacika, Chrisa, novee, oraz geniusz i motywację zespołu przez NightIntrudera oraz współpracę Petrtlacha i Branzika z CSA38. Brunowi za wytrwałą redakcję  wyjątkowej strony www.september39.pl, która zaraz zadebiutuje w internecie.

Wszystkim ojcom założycielom (Topasowi, MarkowiModelowi, Jaksie i reszcie) za ich 6 letnią wspaniałą prace oraz okazane nam zaufanie dla kontynuacji ich niebywałego dzieła.

Życzę wszystkim naszym Devsom i rekonstruktorom z EGRH-Veterani powodzenia i sukcesów w dalszej pracy na rzecz utrwalania historii i bohaterskich czynów naszych żołnierzy.

Za rok mam nadzieję wszyscy spotkamy się na prezentacji i zjeździe na jeszcze ciekawszej i bogatszej w wirtualne oraz w pełni działające odtworzone wyjątkowe eksponaty 3D dzięki naszej pracy z której może skorzystać „nowe” MUZEUM WII w Gdańsku!

[V]PolishFactor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.