Premiera Wrzesień39 (September39)

 

WRZESIEŃ 39 (www.septembe39.pl)

 

Po ponad roku zmagań i po 8 latach od rozpoczęcia prac przy ścisłej współpracy ze wspaniałymi czeskimi przyjaciółmi z CSA38 przy  przekazanym nam przez Topasa modzie wrzesień 39 , oraz wsparciu wielu wspaniałych miłośników historii, którzy poświęcili mnóstwo czasu i energii by uratować wspaniałe treści z tego legendarnego moda, możemy z wielką radością podzielić się z wszystkimi I etapem pracy.

To właśnie dzięki wspaniałej postawie naszego czeskiego przyjaciela PetrTlacha i jego uzdolnionych moderów z CSA38, którzy wsparli pod koniec kwietnia znacząco masze prace udało się przyspieszyć wydanie niezbędnych treści do przygotowywanych właśnie rekonstrukcji.  Za chwilę opublikujemy dedykowaną paczkę misji rekonstrukcyjnych opartych w 100% na autentycznych zdarzeniach pt. „Obrona Granic” 1.09. 1939.

W skład pierwszej paczki rekonstrukcyjnej wchodzi:

1. Obrona Mostów Tczewskich 2. Obrona Westerplatte, 3. Obrona Poczty Polskiej w Gdańsku, 4. Bitwa pod Mokrą II, 5. Bitwa pod Jordanowem

  Kolejne paczki rekonstrukcji będą wydawane zgodnie z hronologią czasową kolejnych słynnych bitw upamiętniających bohaterstwo polskiego żołnierza całej wojny obronnej 1939 roku.

PREMIERA rekonstukcji oborny Westerplatte ze zwiedzaniem odtworzonego terenu w noc muzeów w budynku Pl. Elektrownia na WST.  Główna premiera w 80 rocznicę WW2.

Mod wrzesień 39 ( I testowa wersja) do pobrania tu:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1348553859

By korzystać w pełni z treści historycznych (jednostki niemieckie) należy równolegle używać mod CSA38

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=641305739

                                                                                     

                                                                                                        PetrTlach – dziękujemy za Twoje serce i pomoc  !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.