Szpagaty w trójce

arma3_dlc_karts_logo_4

Bohemia Interactive ogłosiła pierwsze oficjalne oczywiście płatne DLC dla Army 3, Arma 3™ Karts zostało zaplanowane na drugi kwartał 2014 roku.
Cytat :
Praga, Czechy, Wtorek 1-szy Kwiecień 2014

Bohemia Interactive, wielokrotnie nagradzani twórcy gier serii Arma i Dayz standalone, mogą dzis dumnie zapowiedzieć Arma 3™ Karts – pierwsze oficjalne DLC dla Arma 3™.

Prowadz bitwy na torze gokartowym dzięki Arma 3™ Karts przeżyjesz niezapomniane chwile w Armie 3! Przedstawiając najbardziej bazującą na umiejętnościach dyscyplinę sportu Arma 3™ Karts pozwoli Ci poczuć tą adrenalinę na własnej skórze, podczas palenia gumy na najbardziej prestiżowych wyścigach na Altis ! Poczuj każdą dziurę w asfalcie a zarazem podrkęc swoje umiejętności jazdy gokartami do perfekcji i znajdź się na tzw. „pole position” Bądź szybki, bądź nieugięty, gaz do dechy. To właśnie tutaj rodzi się rywalizacja; to właśnie tutaj najlepsi ze świata idą łeb w łeb. To właśnie jest Arma 3™ Karts.

arma3_dlc_karts_screenshot_03_4         arma3_dlc_karts_screenshot_02_4arma3_dlc_karts_screenshot_01_4

 

 

 

 

 

Bohemia Interactive zaplanowała  Arma 3™ Karts DLC na drugi kwartał 2014 roku. Dokładna data i cena będzie podana w późniejszym terminie.

Pamiętacie Van Damme’a, robiącego szpagat na ciągnikach Volvo? To przeszłość.

 

novee

Główny technik w grupie Veterani i EGRH.

1 Odpowiedź

  1. dat pisze:

    Ostatni mod jaki mógłbym wymyślić do A3…
    w końcu gracze nie narzekają na niedobór pojazdów, broni, medykamentów…. tylko gokartów…..SUPER!