Zaproszenie do wirtualnej strefy historycznej 13-14.06.2024 o 10.00 -17 na wojskowe targi bezpieczeństwa i obronności Logis-mil w Bydgoszczy

ZAPROSZENIE

W dniach 13-14.06.2024 (czwartek i piątek) w    godzinach między 10.00-17.00 Centrum Wirtualnych  Rekonstrukcji będące pod patronatem Muzeum Obrony Wybrzeża pragnie zaprosić na wspólne stoisko otwartej  dla zwiedzających pierwszej wirtualnej strefy  historyczno-muzealnej na prestiżowych targach bezpieczeństwa i obronności Logs-mil w Bydgoszczy.

Zobacz film

Obok sprzętu jak supernowoczesne koreańskie czołgi K2 będzie można zobaczyć owiane chwałą legendą ,a będące też cudem techniki w 1939r. największei polskiej armaty Bofrosa 152,4mm wz. 35 w akcji oraz niezwykłe eksponaty z nimi związane.

Tworzymy mecenat tak by nie tylko zabezpieczyć najwspanialszą polską baterię nadbrzeżną przed zniszczeniem ,ale by ją zrekonstruować i doprowadzić by legendarne Boforsy ponownie trafiły na swoje miejsce.

Zapraszamy na niezwykłą wirtualną podróż do 1939r po Baterii im Heliodora Laskowskiego na Hel, Westerplatte, Kępę Oksywską i do Portu Wojennego w Gdyni (premiera) oraz na pokład największego polskiego koetu wojennego tego okresu krążownik pancerno-pokładowy ORP Bałtyk .

Wizyta u Nas i na Helu bezpośrednio w Muzeum Obrony Wybrzeża , czy stanowisku nr.4 baterii , na rocznicy 32 dnia obrony Helu czy D-Day Hel jakie rozbudowujemy o wątek pierwszej z plaży chwał, to ważne cegiełki w ratowaniu najwspanialszych polskich miejsc pamięci po to, byśmy

w każdym miejscu świata mogli chodzić zawsze z wysoko podniesioną głową i mieć okazywany Nam należny szacunek.

Udostępniamy specjalnie z tej okazji dostęp do bezpłatnych wejściówek

https://logis-mil.wojsko.media.pl/odwiedz-logis-mil-2024/

* wstęp powyżej 13 roku życia po wcześniejszej rejestracji w podanym linku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.