Zaproszenie do wirtualnej strefy historycznej 29-30.09.2023 o 9.00 -21.30 na Blu Game Show w Bydgoszczy

Nasze CWR zaprasza do jedynej wirtualnej strefy historycznej między 29-30.09.2023 w godzinach 9.00 -21.30 na Blu Game Show

do Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” w Bydgoszczy, ul. Toruńska 59 na największych targach gamingowych w północnej Polsce.

CO CZEKA ZWIEDZAJĄCYCH

1. Wirtualny spacer po polach chwały w 1939r. z przewodnikiem w oryginalnej oprawie mundurowej po zrekonstruowanej w pełni:

– Największej polskiej Baterii Nadbrzeżnej 152,4mm im. Heliodora Lasowskiego
– Stanowiskach odnalezionych właśnie stanowiskach obrony przeciwdesantowej
– Niezwykłe opowieści o odwadze i bohaterstwie
– Pokaz najsłynniejszego pojedynku Naszej baterii z niemieckimi pancernikami i kontrtorpedowcami.

2. Zwiedzanie wirtualnego muzeum polskiego ciężkiego uzbrojenia Obrony Wybrzeża ,a używanego przy walkach na Westerplatte, w innych bateriach wspierających Kępę Oksywską oraz Rejon Umocniony Hel.

3. Prezentacja książek i publikacji autorów jacy pomagali w stworzeniu najdoskonalszych rekonstrukcji  tym Waldemara Nadolnego, Kamila Sarapuka ,czy Mariusza Wójtowicza-Podhorskiego.

Spotkania i rozmowy z członkami rodzin Obrońców Wybrzeża jacy przekażą historie niedostępne w żadnych publikacjach.

4. Wirtualna strzelnica z legendarną polską bronią z 1939r. i konkurs strzelecki z licznymi nagrodami.

UWAGA!

KONKURSY STRZELECKIE Z NAGRODAMI

Po każdej wycieczce wehikułem czasu i wspólnym zwiedzaniu wirtualnego muzeum uzbrojenia, dla ich uczestników będzie udostępniana strzelnica bojowa jaka wyłoni najlepszych strzelców z 1939r. do półfinałów następnego dnia.

PÓŁFINAŁY I FINAŁ Z NAGRODAMI

W ostatnim dniu spotkania tj 30.09 (zaraz po finale CS:GO) o godzinie 19:40 spośród wszystkich zwycięzców jacy otrzymali nagrody do momentu półfinału i okażą je organizatorom na strefie, zostanie zorganizowany półfinał konkursu strzeleckiego z kolejnymi nagrodami.

W finale o godzinie 20.30 wyłonimy 3 najlepszych strzelców 2 dni Naszych historycznych wirtualnych zmagań i rozdamy nagrody specjalne.

Historyczna strzelnica i zawodnicy będą prezentowani na dużym ekranie na strefie.

WAŻNE!

Obok nagród rzeczowych dla zwycięzców w konkursach strzeleckich , czekają na wszystkich pozostałych też nagrody pocieszenia.

Nie przegapcie wyjątkowego spotkania z historią i technologią oraz licznych niespodzianek jakie dla Was na strefie VR CWRu przygotowaliśmy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.