Zmiany w regulaminie

 

Na mocy wspólnych ustaleń i zgody Walnego Zgromadzenia Veteranów  z dnia 2.07.2014 wprowadzono aneks do regulaminu zasad rozgrywek na wszystkich posiadanych przez nas Tsach i Serwerach.

1. Wspólne spotkania wszystkich Veteranów będą odbywać się 2 razy w tygodniu  tj. wtorki i soboty o godzinie 20.30 ,a  ARMA 2 pozostaje nadal podstawową platformą  naszych działań w tym czasie (ponieważ jako jedyna jest w posiadaniu większość członków klanu).

2. W podanym okresie nie planujemy innych rozgrywek oraz nie przebywamy na innych kanałach niż ARMA lub przewidzianych do zaplanowanych rozgrywek lub niezbędnych szkoleń.

3. Udział w wtorkowych i sobotnich wspólnych działaniach  jest obowiązkowy i ma na celu podniesienie poziomu wyszkolenia  i zgrania możliwych tylko podczas obecność i współpracy wszystkich niezbędnych specjalistów w pododdziale.

4. Administratorzy bez zgody sztabu nie będą samodzielnie otwierać nowych działów dla nowych gier.

Ustalenia powyższe zostały przyjęte większością bezwzględną  obecnych na zgromadzeniu Veteranów  i mają na celu podniesienie rangi i postrzegania nas jako liczącej się grupy podczas planowanych dużych rozgrywek

międzyklanowych, które są zaplanowane w najbliższym czasie.

 

Zatwierdzono również nowy plan tematyczny dla mission makerów na najbliższy okres :

1. ZEUS – LARP +  STALKER  (ARMA)

2. PolishFactor/novee –  WW2 – Invasion44 , Wrzesień 1939 (SGO Polesie – Wola Gułowska, Poczta Polska),  Westerplatte cz.3 (ostatnia)

Miedzyklanówki:

3.  SaSTroop ( seria Cold War , Li twa,  RolePlay A2)  – po modyfikacji wydajności serwera

4.  ARMA3 (tylko na zaproszenia poza wtorkiem i sobotą).

 

Powyższe ustalenia wchodzą w życie od 7.07.2014

 

Zatwierdził:

Sztab oraz  Głównodowodzący

PolsihFactor

 

 

 

 

1 Odpowiedź

 1. PolishFactor pisze:

  Reasumując – każdy z nas z swojego napiętego grafiku przyjemności poświęci swoim kolegom i mission makerom np. do testów z 1,5-2h czasu 2X w tygodniu w wyznaczonym czasie, by w efekcie wspólnie i w większej grupie móc się lepiej bawić, tworzyć lepszą jakość treści i w efekcie wzmocnić klan wizerunkowo oraz jakościowo.

  Jest to prośba i apel do wszystkich, by ułożyli swoje inne niż ARMA działania, tak by znalazł się w nich czas na konkretne ruchy rozwijające i wzmacniające grupę (obecnie na bazie gry ARMA2 – jedynej, gry którą mają obecnie wszyscy Veterani).

  Zmiany były niezbędne, byśmy mogli przystąpić do elitarnej inicjatywy LEGION, do której wejdą wybrane osoby z 6 klanów, chcące wspólnej i bardziej systematycznej zabawy w większej grupie, oraz skorzystania z lepszych jakościowo treści tworzonych latami ,a nie publikowanych w szerszej skali. Jest to idea podzielenia się cząstkowo czasem, zasobami ludzkimi i wspaniałym dorobkiem ponad podziałami, by oddać do dyspozycji cząstkową wiedzę, umiejętności i swój czas by po zsumowaniu stworzyć wszystkim nową jakości zabawy w większej skali.

  Jak określi uczestnicy wczorajszego spotkania (skończyło się o 2 w nocy) – dowódcy chcą wprowadzić wspaniałą inicjatywę UPACu na kolejny i wyższy poziom bardziej intensywnego i zorganizowanego działania bez mocno zaznaczonych podziałów klanowych.

  W imię tej sensownej idei mającej dać wszystkim większe korzyści, proszę o wsparcie powstałych w tym celu niezbędnych zmian (dopasowania ram czasowych do wymogów projektu) wszystkimi siłami członków, którym faktycznie zależy na lepszej jakości zabawy, o której tak często mówimy.

  PolishFactor